Palmares
Elite:
2021 3e plaats World Cup Eliminator Barcelona
2021 4e plaats World Cup Overall klassement
2021 6e plaats WK Eliminator
2021 1e plaats Nations Cup Fethiye
2021 1e plaats Nations Cup Marmaris
2021 1e plaats Nations Cup Bodrum
2021 2e plaats BC Enduro Tour Les Hautes Rivieres
2020 3e plaats World Cup Eliminator Waregem
2020 5e plaats NK MTB XCO
2020 7e plaats EK Eliminator
2020 4e plaats WK Eliminator
2020 Verlenging Nederlandse titel
Belofte:
2019 Nederlands Kampioen XCE
2019 6e plaats UCI C1 Houffalize
2019 5e plaats NK MTB
2019 Deelname EK XCE 9e plaats
2019 Deelname WK (pech, 13e plaats)
2019 3e plaats World Cup XCE Valkenburg
2019 4e plaats World Cup XCE Winterberg
2019 3e plaats Shorttrack Winterberg
2018 2e 3Nations Cup klassement
2018 6e plaats Nederlands Kampioenschap
2018 9e plaats UCI C1 Houffalize
2018 43e World Cup Albstadt (pech)
2017 39e plaats elites/13e plaats beloften Ötztaler Mountainbike UCI Festival Haiming
2017 5e plaats UCI Benelux Cup Eupen
2017 42e plaats UCI World Cup Albstadt (lekke band in de laatste ronde)
2017 3e plaats UCI World Cup Eliminator Waregem
2017 8e plaats Nederlands Kampioenschap Landgraaf
2017 4e plaats UCI Benelux Cup Kluisbergen
2017 5e plaats UCI Benelux Cup Zoetermeer
2017 4e plaats Klassement Benelux Cup
2016 3e plaats Thieussies (Wallonia Cup)
2016 1e plaats Langdorp (Flanders Cup)
2016 1e plaats Ravels (Flanders Cup)
2016 Zeeuws Kampioene
2016 6e plaats Benelux Cup klassement
2016 3e plaats Wallonia Cup klassement
2016 Vlaams-Brabants Kampioene (BEL) *
Juniores:
2015 winnares Wallonia Cup klassement
2015 winnares Benelux Cup klassement
2015 Nederlands Kampioene
2015 Benelux Kampioene
2015 5e op de UCI-Ranking
2015 verkozen tot talent van het jaar
2015 25 van de 28 wedstrijden gewonnen
2015 1x 3e plaats
2015 1x 2e plaats
2015 7e plaats UCI Junior Series Næstved, Denemarken
2014 winnares Wallonia Cup klassement
2014 winnares Flanders Cup klassement
2014 1e plaats Grand Prix UCI Malmédy
2014 Zeeuws Kampioene
2014 meerdere podiumplaatsen en overwinningen
Nieuwelingen:
2013 Nederlands Kampioene
2013 Benelux Kampioene
2013 winnares Flanders Cup klassement
2013 winnares Wallonia Cup klassement
2013 meerdere podiumplaatsen en overwinningen
2012 2e plaats op Grand Prix UCI Malmédy
2012 winnares Wallonia Cup klassement
2012 meerdere podiumplaatsen en overwinningen
Jeugdjaren:
2011 2e plaats op het Nederlands Kampioenschap
2008 Nederlands Kampioene
2008 winnares Landelijke Jeugd Competitie klassement
2008 District Kampioen tussen de jongens
2008 District Kampioene bij de meisjes
2008 meerdere overwinningen tussen de jongens en meisjes
2021 3e plaats World Cup Eliminator Barcelona
2021 4e plaats World Cup Overall klassement
2021 6e plaats WK Eliminator
2021 1e plaats Nations Cup Fethiye
2021 1e plaats Nations Cup Marmaris
2021 1e plaats Nations Cup Bodrum
2021 2e plaats BC Enduro Tour Les Hautes Rivieres
2020 3e plaats World Cup Eliminator Waregem
2020 5e plaats NK MTB XCO
2020 7e plaats EK Eliminator
2020 4e plaats WK Eliminator
2020 Verlenging Nederlandse titel
Belofte:
2019 Nederlands Kampioen XCE
2019 6e plaats UCI C1 Houffalize
2019 5e plaats NK MTB
2019 Deelname EK XCE 9e plaats
2019 Deelname WK (pech, 13e plaats)
2019 3e plaats World Cup XCE Valkenburg
2019 4e plaats World Cup XCE Winterberg
2019 3e plaats Shorttrack Winterberg
2018 2e 3Nations Cup klassement
2018 6e plaats Nederlands Kampioenschap
2018 9e plaats UCI C1 Houffalize
2018 43e World Cup Albstadt (pech)
2017 39e plaats elites/13e plaats beloften Ötztaler Mountainbike UCI Festival Haiming
2017 5e plaats UCI Benelux Cup Eupen
2017 42e plaats UCI World Cup Albstadt (lekke band in de laatste ronde)
2017 3e plaats UCI World Cup Eliminator Waregem
2017 8e plaats Nederlands Kampioenschap Landgraaf
2017 4e plaats UCI Benelux Cup Kluisbergen
2017 5e plaats UCI Benelux Cup Zoetermeer
2017 4e plaats Klassement Benelux Cup
2016 3e plaats Thieussies (Wallonia Cup)
2016 1e plaats Langdorp (Flanders Cup)
2016 1e plaats Ravels (Flanders Cup)
2016 Zeeuws Kampioene
2016 6e plaats Benelux Cup klassement
2016 3e plaats Wallonia Cup klassement
2016 Vlaams-Brabants Kampioene (BEL) *
Juniores:
2015 winnares Wallonia Cup klassement
2015 winnares Benelux Cup klassement
2015 Nederlands Kampioene
2015 Benelux Kampioene
2015 5e op de UCI-Ranking
2015 verkozen tot talent van het jaar
2015 25 van de 28 wedstrijden gewonnen
2015 1x 3e plaats
2015 1x 2e plaats
2015 7e plaats UCI Junior Series Næstved, Denemarken
2014 winnares Wallonia Cup klassement
2014 winnares Flanders Cup klassement
2014 1e plaats Grand Prix UCI Malmédy
2014 Zeeuws Kampioene
2014 meerdere podiumplaatsen en overwinningen
Nieuwelingen:
2013 Nederlands Kampioene
2013 Benelux Kampioene
2013 winnares Flanders Cup klassement
2013 winnares Wallonia Cup klassement
2013 meerdere podiumplaatsen en overwinningen
2012 2e plaats op Grand Prix UCI Malmédy
2012 winnares Wallonia Cup klassement
2012 meerdere podiumplaatsen en overwinningen
Jeugdjaren:
2011 2e plaats op het Nederlands Kampioenschap
2008 Nederlands Kampioene
2008 winnares Landelijke Jeugd Competitie klassement
2008 District Kampioen tussen de jongens
2008 District Kampioene bij de meisjes
2008 meerdere overwinningen tussen de jongens en meisjes
|
*Ik kon dit provinciaal kampioenschap winnen doordat mijn team in deze provincie gevestigd is. Reglementen geven de toestemming dat elke renner uit het team, in die provincie gevestigd, het provinciaal kampioenschap kan winnen.
|